Jdi na obsah Jdi na menu
 


H.A.D. - členové souboru

Příspěvky

Matyáš Khauer

30. 12. 2014

20140516_072436.jpg

 

Maty přišel v okamžiku krize... potřebovali jsme posilu a on zůstal. Zahrál si čarodějnici v Havranovi a byl s námi i v Polsku.

 

Anna Vondráková

30. 12. 2014

dscn9761.jpg

 

Áňu přivedla Nikolka, jsou nejlepší kamarádky a všechno podnikají spolu. V Havranovi si zahrála Juliánu.

 

Nikola Domácí

30. 12. 2014

dscn9758-----kopie.jpg

 

Nikolka přišla do HADu přes Háďata a vlastně se svým tatínkem Mírou. Krásně zpívá, hraje na kytaru, je šikovná. Zahrála si naposled v Havranovi Malou čarodějnici.

 

Vladislav Kos

30. 12. 2014

2014-12-14-1790.jpg

 

Vláďa přišel s Hankou a zůstal... Nyní skvěle zazářil jako Zlý pes, žížala, slepice a vypravěč v pohádkách o pejskovi a kočičce.

 

Hana Filipová

30. 12. 2014

dscn3069.jpg

 

Hanku jednou v létě přivedl Vláďa Kos, kterému jsem při nákupu knih v jeho obchodě řekla, jestli si s námi nechce zahrát divadlo. Přišli a mimo toho, že se vydatně zapojili do rolí v ansámblu pro HS a Hanka ještě jako Berta v Havranovi, tak jsou nyní významnou oporou pro oddíl HADu Na HoLou jako Zlý pes a Kočička... jsem ráda, že se nelekli ani loutek... a pohádek.

 

Eva Konopková

13. 5. 2013

Evička je sluníčko a naše záchrana, protože je naše Nápověda... je pečlivá, zodpovědná, úžasná...

 

Iveta Mikulová

13. 5. 2013

imag0116.jpg

 

Přišla do HADU z Dlouhých Mostů a následovala tak Karla Kyksu a rychle se zapojila do dění v souboru. Hrála v jarmarečních pohádkách, zahrála si Rosavu v ukázce hry Strakonický Dudák při vzpomínkovém večeru Hodkovická thálie aneb divadlo v Hodkovicích žije a pomáhá hlavně při přípravě hodkovických slavností kdy nejednou sebou přivedla posily z Dlouhého Mostu.

 

 

Miroslav Domácí

13. 5. 2013

010.jpg 

 

Míra taky přišel na Silvestra na zavolání Saši, od té doby hraje divadlo i mimo jeviště. Roli proradného čerta v Čertově švagrovi si přímo vychutnal. Hraje i textově náročné role - např. chalupníka v jarmareční pohádce Třesky plesky. Je úžasnou a spolehlivou posilou při organizačních věcech a to jak psychicky tak zejména fyzicky... .-)) Nyní studuje hlavní roli v Posteli pro anděla.

 

Jiří Kněbort

13. 5. 2013

007.jpg 

 

Na silvestra 2011 mu Saša zavolala a řekla, koukej dorazit... Tak dorazil a je od té doby s námi. Hrál v jarmarečních pohádkách. Je také velmi spolehlivou posilou při přípravných (...i úklidových) kolem představení a akcí. Nyní studuje roli doktora na venkově v Posteli pro anděla...

 

Luboš Kraus

2. 9. 2011

Luboš je ten větší :-))

 

 

Přišel do souboru po našich prvních premiérách. Řekl, že by si rád zahrál, ale že mu nedělá problém chopit se různých technických prací. Opravdu hned začal pomáhat Petrovi Kovářovi. Jsme rádi, že se objevil.

Nyní se také připravuje na roli mladého zamilovaného frajírka v Posteli pro anděla.

 

Petr Kovář alias Píťa

2. 9. 2011

2012-12-08-573.jpg

 

Bez Píťi by nebyl HAD. Je to světlonoš, nositel naděje a dobré nálady... Petr vyrobil podstavce ke tyčím a tyče, ze kterých skládáme scénu. Díky jemu všude... svítíme...:-)) ještě, že ho máme. Dokonce máme zelenou lampičku na rybník a svítící tyčinku v hubě žabáka...atd. Pomohl v KD upravit v Klubovně a zkušebně HADu světla, abychom tam mohli hrát pohádky pro děti v sezoně 2014/15.

 

Jana Krejčí-Majerníková

2. 9. 2011

 dscn4815.jpg

 

Janu přivedl Petr Kovář v červenci 2013 na schůzku. Řekla, že nikdy nehrála, ale že to zkusí. Protože divadlo je život, tak hned naskočila do několika alternací. Jsme rádi, že přišla.

 

Veronika Kovářová

2. 9. 2011

dscn9716.jpg

 

Členkou souboru je od počátku. Přestože na počátku tvrdila, že bude jen tak pomáhat, vystřihla úžasného Šmidru v Mlsné princezně a patří tím mezi naše herecké opory. JENŽE - Verunka nyní bydlí v LBC a vydatně píská fotbal... pomáhá však kde může... naposled při Hodkovické adventní cestě 2014. Veru je po tátovi Píťovi, prostě Kovářová...:-))

 

Karel Kyksa

18. 5. 2011

051.jpg 

 

Je členem souboru od počátku. Hrál téměř ve všech kusech a nyní je i velmi zdatným loutkářem a členem oddílu HADu Na HoLou. (Naše hodkovické loutkové), kde se stal hlavní oporou v přípravě zimní pohádkové sezóny. 

 

Silvia Bouchalová

18. 5. 2011

042.jpg 

 

Členkou souboru a jeho oporou je od začátku. Silvinka zmákne všechno, jen musí chtít... a ještě peče úžasnou bábovku.

 

Alexandra Hrušovská

18. 5. 2011

041.jpg 

 

Nebýt Saši, není HAD. Pomáhá, a pomáhá a organizuje a shání a stmeluje a .... Když přijde na jeviště mají ostatní přítomní co dělat, aby se udrželi v roli a nesmáli se. Saša dokáže podržet soubor i v krizi a postarat se i o finance. Zahrála si v několika kusech a nyní se připravuje na roli Poldinky v posteli pro anděla.

 

Petr Kamenský

12. 5. 2011

276.jpg 

 

Petr je v souboru od začátku. Hrál v podstatě ve všech kusech. Naposledy v Havranovi. Havrana, ježibabu a Berku. Toho zvládl i v polštině a jeli jsme na festival do Jelení Hory.  Nyní se také připravuje na roli Anděla v Posteli pro anděla.

 

Darina Martinovská

12. 5. 2011

001--2-.jpg

Osobní motto:„Divadlo umíme hrát všichni, ale jen někteří můžeme na prkna, která znamenají svět.“

Jsem narozena ve znamení vah.

V Hodkovicích jsem se poprvé objevila na Silvestra 1979. Náhoda. Od té doby se nemůžu zbavit dojmu, že toto městečko v Podještědí je v podstatě mým rodným městem, přestože jsem se narodila jinde. Od léta 2010  jsem se zde usadila nastálo, osud chtěl, aby to tak bylo.

Jsem v zasloužilém starobním důchodu, hlavně odpočívám protože nemám do čeho dloubnout …J

Napsala jsem pro H.A.D.několik scénářů. Většinou se snažím psát je tzv. na tělo. Začali jsme pohádkami... a jak řekla Saša, už se jich nezbavíme. Ono je to svatá pravda. protože nejvíce diváků máme právě na pohádky. A to malé diváky v doprovodu rodičů ale i velké diváky z řad dospělých... :-))

Nyní připravujeme Postel pro anděla. Představení pro dospělé. Tíha odpovědnosti ...

Vedle psaní scénářů ( viz repertoár souboru) se snažím režírovat, řešit výtvarno, organizovat... atd. Bez pomoci lidí v souboru by se však nic nepovedlo.